The Law Office

İSTANBUL

HUKUK BÜROSU

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Çerçevesinde İşletmelere Sunduğumuz Hukuki Hizmetler

Hakkımızda

   Uzun yıllardır akademide edindiğimiz teorik ve uygulamaya ilişkin bilgi ve tecrübeleri The Law Office Istanbul Hukuk ve Danışmanlık Bürosu altında birleştirerek müvekkillerimize avukatlık ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.
The Law Office Istanbul Hukuk Bürosu olarak hukukun birçok alanında özellikle tıp hukuku, ilaç hukuku ve ceza hukuku ile ilgili uyuşmazlıklarda müvekkillerimizi dava ve danışmanlık süreçlerinde temsil etmekteyiz. Ayrıca son dönemde ülkemizde gelişmekte olan sağlık turizmi alanında da yol gösterici ve muhtemel ihtilafları engelleyici nitelikte danışmanlık hizmeti sunmaktayız.   

  

WhatsApp Image 2021-01-24 at 20.14.13

 Kurucu ortağımız Av. Prof. Dr.Dr.h.c. Hakan Hakeri, temel uzmanlık alanları olan Ceza Hukuku ve Tıp Hukuku alanında verdiği eserlerin yanında yurtiçinde ve dışında katıldığı bilimsel ve sektörel toplantılarla ülkemizde Tıp Hukuku denince akla gelen isimlerin başında yer almaktadır. Ceza Hukukunun çeşitli alanlarında yazmış olduğu temel eserler ve son dönemde ülkemizde gelişmekte olan Tıp Hukuku ve İlaç Hukuku alanında yazmış olduğu eserler, hem sağlık çalışanları hem de hukukçular için temel başvuru kitapları niteliğindedir.

Bilimsel Görüş

  The Law Office Istanbul Hukuk Bürosu ekibinde yer alan danışman öğretim üyeleriyle ceza hukuku, tıp hukuku ve ilaç hukuku alanlarında Hukuk Muhakemeleri Kanunu 293.madde çerçevesinde “uzman görüşü” ve Ceza Muhakemesi Kanunu md. 67 kapsamında “uzman mütalaası” olarak bilimsel görüş hazırlamaktadır.

pexels-sora-shimazaki-5668882

Danışmanlarımız

Prof. Dr. Dr. h. c. Yener ÜNVER
Dr. Öğr. Üyesi Işıl Güney TUNALI
Dr. İlhan AÇIKGÖZ

Yayınlar

İletişim

tloi_nT_360x370